LUMEN
 • pl
 • en
 • pl
 • en
 • SPRZĄTANIE

  Nasza firma sprzątająca

  Korzystamy z usług firmy Dussmann Polska. Zajmuje się ona częściami wspólnymi budynku.

  Chcesz, aby sprzątali również Twoje biuro? Nie ma problemu! Wystarczy, że skontaktujesz się z ich przedstawicielem, podpiszesz umowę i przekażesz im dwie karty dostępu – jedną dla osoby sprzątającej, a drugą dla jej koordynatora. Częstotliwość i zakres usług zależą od Ciebie. Sprzątanie może odbywać się nawet w weekendy.

  Dezynfekcja

  Dussmann Polska oferuje również usługi dezynfekcji – i to bez potrzeby zamykania biura! Firma używa urządzenia aXonnite®Silver: jego praca nie zostawia kolorowych śladów, zapachu, a także nie uczula. Używana substancja jest odporna na promieniowanie UV, a przy tym chemicznie obojętna. Nie powoduje też uszkodzeń plastikowych powierzchni.

  Chcesz zdezynfekować swoje biuro? Skontaktuj się z przedstawicielem firmy sprzątającej, którego dane znajdziesz w dalszej części podstrony i daj mu znać, które części Twojego biura mają zostać zdezynfekowane.


  Nie lada rada

  Nie chcesz współpracować z naszą firmą sprzątającą? Nie musisz! Pamiętaj jednak, aby dostarczyć karty dostępu tej, którą wynajmiesz. Ponosisz też pełną odpowiedzialność za zewnętrzną firmę sprzątającą i jej pracowników.


  Sortowanie odpadów

  Stawiamy na ekologiczne rozwiązania i takiego podejścia oczekujemy też od Ciebie – prosimy o sortowanie odpadów zgodnie z obowiązującymi wytycznymi. Gdzie je natomiast wyrzucać? Kontenery na śmieci znajdziesz na poziomie -2 parkingu podziemnego, w strefie dostaw. Aby się tam dostać, użyj windy towarowej.

  Kontenery na śmieci przeznaczone dla biur od strony ul. Emilii Plater

  Kontenery na śmieci przeznaczone dla biur od strony ul. Złotej

  Kontenery na śmieci przeznaczone dla biur od strony al. Jana Pawła II


  Skontaktuj się z nami

  Chcesz wiedzieć więcej bądź potrzebujesz pomocy? Spokojnie, nasz zespół już na Ciebie czeka! Poniżej znajdziesz dane osób, z którymi najlepiej skontaktować się w sprawach dotyczących tej sekcji.

  Marcin
  Kalinowski

  Kierownik Obiektu
  Marcin Kalinowski
  +48 539 693 784

  Kierownik obiektu z ramienia firmy sprzątającej Dussmann Polska. Nadzoruje wykonywanie usług sprzątania na terenie części wspólnych budynku oraz lokali, których najemcy podpisali z nimi umowę.

  Sprzątanie
  Toalety