LUMEN
 • pl
 • en
 • pl
 • en
 • Na piechotę

  Idziesz z przystanku lub mieszkasz w centrum i chodzisz do pracy pieszo? Do Lumen dostaniesz się bez problemu dzięki kilku wejściom, które pozwalają na wygodny dostęp z różnych stron.


  Nie lada rada

  Jedziesz komunikacją miejską do biura, a na zewnątrz barowa pogoda? Nie martw się – nie zmokniesz! Do Lumen przejdziesz suchą stopą z różnych przystanków autobusowych i tramwajowych, a także z dworca kolejowego. Wystarczy, że użyjesz przejść podziemnych prowadzących do Złotych Tarasów. Chwila i już jesteś w pracy – nawet brak parasola ujdzie Ci na sucho!


  Główne wejście

  Główna recepcja znajduje się od strony ul. Emilii Plater. To drzwi obrotowe, które są otwarte w dni robocze od 7:00 do 19:00. Po obu ich stronach znajdziesz inne drzwi – dzięki nim dostaniesz się do Lumen w godzinach nocnych. Wystarczy, że użyjesz swojej karty.

  Mamy również wejście od strony ul. Złotej i al. Jana Pawła II. To również drzwi obrotowe, które są otwarte w dni robocze od 7:00 do 19:00. Po obu ich stronach również znajdziesz dodatkowe dwie pary drzwi – dzięki nim dostaniesz się do Lumen w godzinach nocnych. Wystarczy, że użyjesz swojej karty.

  Z której recepcji powinieneś korzystać? Przed odbiorem lokalu zostaniesz poinformowany, które wejście będzie dla Ciebie najwygodniejsze.

  Wejście przez Złote Tarasy

  W dni robocze, do Lumen dostaniesz się również przez Złote Tarasy. Na pierwszym i drugim piętrze znajdują się windy dedykowane każdej z trzech recepcji budynku. Chwila i już – jesteś w swoim biurze!

  Najłatwiejszy dostęp ze Złotych Tarasów do biur od strony ul. Emilii Plater

  Wjedź na drugie piętro, używając schodów ruchomych znajdujących się przy wejściu głównym. Trzymaj się prawej strony. Miń korytarz prowadzący do toalet. Idź nadal prosto. Po prawej stronie znajdziesz drzwi z naklejoną informacją Lumen, Biura Emilii Plater. Przejdź przez nie i dojdź korytarzem do windy towarowej znajdującej się po lewej stronie.

  Najłatwiejszy dostęp ze Złotych Tarasów do biur od strony ul. Złotej

  Wjedź na drugie piętro, używając schodów ruchomych znajdujących się przy wejściu głównym. Trzymaj się prawej strony. Idź cały czas prosto. Kiedy miniesz przejście ze szklanymi barierkami po obu stronach, wypatruj po prawej stronie drzwi z naklejoną informacją Lumen, Biura Złota. Przejdź przez nie i dojdź korytarzem do windy towarowej znajdującej się po prawej stronie.

  Najłatwiejszy dostęp ze Złotych Tarasów do biur od strony al. Jana Pawła II

  Wjedź na drugie piętro, używając schodów ruchomych znajdujących się przy wejściu głównym. Skręć w lewo przechodząc przez food court. Trzymaj się lewej strony, gdzie po przejściu kilkudziesięciu metrów znajdziesz korytarz prowadzący do toalet. Przejdź przez drzwi znajdujące się po prawej stronie i dojdź korytarzem do windy towarowej.