LUMEN
 • pl
 • en
 • pl
 • en
 • Rowerem


  Nie lada rada

  Chcesz zostawić swój rower w bezpiecznym miejscu? Nie ma problemu, nasz parking rowerowy jest czynny 24/7.


  Parking podziemny

  Na poziomie -1 parkingu podziemnego znajdziesz monitorowaną strefę dla rowerów, gdzie możesz zostawić swój jednoślad. Aby się do niej dostać, użyj wjazdu od ulicy Złotej. Parking rowerowy znajduje się naprzeciwko wjazdu na parking podziemny.


  Nie lada rada

  W przypadku brzydkiej pogody zawsze możesz dostać się do swojego biura bez ponownego wychodzenia na ulicę. Wjedź ruchomymi schodami na pierwsze lub drugie piętro Złotych Tarasów i skorzystaj z dedykowanych wind, aby dotrzeć do swojego biura.


  Dostęp do parkingu rowerowego

  Aby aktywować dostęp do parkingu na karcie, skorzystaj z aplikacji Singu.

  AKTYWACJA DOSTĘPU DO PARKINGU ROWEROWEGO

  KROK 1

  Zaloguj się w aplikacji SINGU.


  KROK 2

  Wybierz „Nowe zgłoszenie”.


  KROK 3

  Wypełnij pola obowiązkowe (oznaczone czerwoną gwiazdką):

  a) Typ zgłoszenia: Prace dodatkowe,

  b) Określ priorytet zgłoszenia,

  c) Kategoria: 03. Karty dostępu.


  KROK 4

  W tabeli „Dodaj przepustkę”, wybierz opcję „Przeprogramowanie”.


  KROK 5

  Wypełnij pola obowiązkowe (oznaczone czerwoną gwiazdką):

  a) Imię i nazwisko właściciela karty,

  b) Numer karty,

  c) Wpisz w temacie zgłoszenia „Nadanie dostępu do parkingu rowerowego” oraz opis zgłoszenia, jeżeli jest on niezbędny. Jeśli chcesz otrzymać również dostęp do szatni z szafkami i prysznicem zlokalizowanej na 5. piętrze budynku Skylight, to nie zapomnij dodać tej informacji w opisie zgłoszenia.


  KROK 6

  Wyślij zgłoszenie klikając przycisk „DODAJ”.


  Istnieje możliwość zlecenia operacji na kilku kartach w ramach jednego zgłoszenia poprzez wybranie opcji „+ Dodaj kolejne”.

  Stojaki rowerowe

  Nie chcesz korzystać z naszego parkingu rowerowego? Żaden problem! Przed budynkiem znajdziesz ogólnodostępne stojaki, do których możesz przypiąć swój rower.

  Szafki i prysznic

  Chcesz się odświeżyć przed pracą? Nic prostszego – skorzystaj z prysznica! Znajdziesz go na piątym piętrze budynku Skylight. Jeżeli dodatkowo chcesz zostawić swoje rzeczy w szafce, weź klucz dostępny na recepcji. Pamiętaj jednak, aby oddać go po skończeniu pracy.

  Jeżeli musisz dopompować koła bądź przeprowadzić jakąś prostą naprawę swojego jednośladu, to na terenie parkingu rowerowego jest dostępna stacja serwisowa. Mamy obcęgi, klucze oczkowe i sześciokątne oraz pompkę. Powodzenia!

  Regulamin

  1. Parking jest darmowy.
  2. Parking jest monitorowany.
  3. Parking jest otwarty 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
  4. Nie można jednorazowo parkować roweru dłużej niż 24 godziny.
  5. W przypadku czasu parkowania przekraczającego 48 godzin ochrona ma prawo do usunięcia roweru z parkingu i podjęcia dalszych kroków w celu pozbycia się go.
  6. Klient parkingu jest zobowiązany do stosowania zabezpieczeń przed kradzieżą.
  7. Zarząd budynku nie ponosi odpowiedzialności za szkody w mieniu spowodowane przez siłę wyższą, taką jak pożar czy powódź lub przez inne czynniki pozostające poza jego kontrolą, takie jak włamanie czy dewastacja.