LUMEN
 • pl
 • en
 • pl
 • en
 • Motocyklem


  Nie lada rada

  Nasz system parkingowy nie rozpoznaje jednośladów, więc jeżeli przyjedziesz nim do biura, omiń barierkę bokiem bo nie otworzy się ona automatycznie, tak jak ma to miejsce w przypadku samochodów.


  Motocykl bądź skuter możesz zaparkować na miejscach przeznaczonych dla samochodów. Pamiętaj jednak o tym, żeby po drodze za bardzo nie poniosła Cię fantazja! Motocykle bądź podobne pojazdy nie mogą się poruszać poza parkingiem.

  Żeby mieć jak najbliższej windy, która zawiezie Cię na właściwą recepcję należy zaparkować auto na jednej ze wskazanych poniżej stref.

  Chcesz wykupić abonament na miejsce parkingowe? Skontaktuj się z zarządcą budynku.

  Miejsca parkingowe dla biur od strony ul. Emilii Plater

  Aby mieć najkrótszą drogę do swojego biura, zaparkuj na poziomie -3, w żółtej strefie „Lato”. Stąd dedykowana winda zabierze Cię prosto na poziom recepcji Lumen.

  Miejsca parkingowe dla biur od strony ul. Złotej

  Aby mieć najkrótszą drogę do swojego biura, zaparkuj na poziomie -4, w zielonej strefie „Wiosna” (winda parkingowa nie zatrzymuje się na poziomie -3). Stąd dedykowana winda zabierze Cię prosto na poziom recepcji Lumen.

  Miejsca parkingowe dla biur od strony al. Jana Pawła II

  Aby mieć najkrótszą drogę do swojego biura, zaparkuj na poziomie -3, w niebieskiej strefie „Zima”. Stąd dedykowana winda zabierze Cię prosto na poziom recepcji Lumen.