LUMEN
 • pl
 • en
 • pl
 • en
 • Samochodem

  Parking podziemny

  Lumen oferuje mnóstwo miejsca dla samochodów – na aż 4 poziomach parkingu podziemnego! Znajduje się on w obrębie centrum handlowego Złote Tarasy, a dostaniesz się na niego jednym z trzech wjazdów. Pierwszy z nich znajduje się od strony ulicy Złotej, drugi od ulicy Emilii Plater, trzeci natomiast od alei Jana Pawła II. Pierwsze dwa prowadzą na poziom -1, z którego możesz zjechać głębiej. Trzecim dostaniesz się na poziom -3.

  Z parkingu podziemnego mogą również korzystać samochody z instalacją LPG.

  Żeby mieć jak najbliżej windy, która zawiezie Cię na właściwą recepcję należy zaparkować auto na jednej ze wskazanych poniżej stref.

  Chcesz wykupić abonament na miejsce parkingowe? Skontaktuj się z zarządcą budynku.

  Miejsca parkingowe dla biur od strony ul. Emilii Plater

  Aby mieć najkrótszą drogę do swojego biura, zaparkuj na poziomie -3, w żółtej strefie „Lato”. Stąd dedykowana winda zabierze Cię prosto na poziom recepcji Lumen.

  Miejsca parkingowe dla biur od strony ul. Złotej

  Aby mieć najkrótszą drogę do swojego biura, zaparkuj na poziomie -4, w zielonej strefie „Wiosna” (winda parkingowa nie zatrzymuje się na poziomie -3). Stąd dedykowana winda zabierze Cię prosto na poziom recepcji Lumen.

  Miejsca parkingowe dla biur od strony al. Jana Pawła II

  Aby mieć najkrótszą drogę do swojego biura, zaparkuj na poziomie -3, w niebieskiej strefie „Zima”. Stąd dedykowana winda zabierze Cię prosto na poziom recepcji Lumen.


  Nie lada rada

  Zgubiłeś kartę dostępu do parkingu podziemnego? Nie ma problemu! Skontaktuj się z Interparking, aby otrzymać jej duplikat.


  Miejsca parkingowe w okolicy

  Nie chcesz skorzystać z naszego parkingu podziemnego? Nie ma problemu – w pobliżu Lumen znajdziesz też mnóstwo innych miejsc do parkowania. Wybór należy do Ciebie!

  Samochody elektryczne

  Wspieramy ekologię, dlatego na poziomie -4 parkingu podziemnego znajdziesz stacje do ładowania samochodów elektrycznych. Aby się do nich dostać skorzystaj z dowolnego wjazdu ma parking, a następnie zjedź na poziom -4.

  Myjnia samochodowa

  Swoje auto umyjesz na poziomie -3, w niebieskiej strefie „Zima”, zaraz obok wyjazdu na aleję Jana Pawła II.


  NIE LADA RADA

  Chcesz się dowiedzieć, jak skorzystać z naszych ładowarek? Ich instrukcję obsługi znajdziesz w sekcji Ładowarki elektryczne.


  Skontaktuj się z nami

  Chcesz wiedzieć więcej bądź potrzebujesz pomocy? Spokojnie, nasz zespół już na Ciebie czeka! Poniżej znajdziesz dane osób, z którymi najlepiej skontaktować się w sprawach dotyczących tej sekcji.

  Interparking

  Integrator parkingowy
  Interparking
  +48 22 222 00 96

  Integrator parkingowy Interparking jest odpowiedzialny m.in. za dostępy do szlabanu na poziomie -4 parkingu podziemnego oraz udzielanie lub blokowanie dostępów na poziom -4 parkingu podziemnego. Można się z nimi kontaktować w celu zgłoszenia zgubionej karty dostępu i wyrobienia jej duplikatu.

  Kontrola dostępu karty parkingowe